Hľadáme pozemky, chalupy a chaty na pekných miestach NA PREDAJ!

To „naj“ z našej ponuky ubytovania na Slovensku

Členstvo v Klube Literárnej a prázdninovej spoločnosti Tricio
Silvester na chate na Slovensku - ubytovanie, dovolenka - chaty, penzióny, hotely
Ubytovacie zariadenia na Slovensku
Silvester na chate na Slovensku - ubytovanie, dovolenka - chaty, penzióny, hotely
Silvester na chate na Slovensku - ubytovanie, dovolenka - chaty, penzióny, hotely
 

Apartmánové domy na Slovensku

1443

www.liptov.penziony.sk  
Dovolenka na Liptove. Ubytovanie pre náročných a rodiny s malými deťmi na Liptove, s možnosťou polpenzie. Výborná kuchyňa. Detské postieľky, prebaľovacie pulty, detské ihrisko, trampolína, objekt má vlastné wellness: masáže, kozmetika, infrasauna, jacuzzi pod holým nebom. Výborné referencie našich klientov... Kúpanie: Gino Paradise Bešeňová 15 km, aquapark Tatralandia 10 km, Aquacity Poprad 39 km. Lyžovanie: Liptovský Ján - Javorovica 1 km, Závažná Poruba 7 km, Liptovský Mikuláš - Podbreziny 7 km, Lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry 15 km, korčuľovanie priamo v obci. Turistika, cykloturistika, skanzeny, jaskyne, jazda na koni,...

1444 
www.apartman-pre-dvoch.penziony.sk  
www.romanticky-pobyt.penziony.sk
Víkendový pobyt na Liptove. Krásny apartmán pre dve osoby, výborné ubytovanie na Liptove pri Liptovskom Jáne, vhodné ubytovanie pre romantický pobyt alebo ubytovanie počas výletov po Slovensku – kde sa ubytovať, ak chcete absolvovať romantický pobyt s vírivou vaňou pod holým nebom v objatí horiacich faklí a s pohárom sektu.

1445
www.ubytovanie-na-liptove.penziony.sk  
Ubytovanie pri Liptovskom Jáne, výborná dovolenka na Liptove pre rodiny s malými deťmi, krásny apartmán s krbom, polpenzia na vyžiadanie, výborná kuchyňa. Nová Stanišovská jaskyňa - Jánska dolina, Tatralandia, výborná turistika, cykloturistika, lyžovanie.

1446
www.dovolenka-na-liptove.penziony.sk  
Dovolenka s malými deťmi. Ubytovanie na Liptove pre rodiny s veľmi malými deťmi, kompletná výbava ubytovania pre najmenších (baby friendly). Vo dvore detské ihrisko, posedenie s krbom, v suteréne malé welllness, polpenzia na vyžiadanie, nádherné izby, výborné referencie od hostí. Tatralandia, Vysoké Tatry, atrakcie na Liptove, cykloturistika a turistika už v blízkom okolí (Liptovský Ján 2 km).

Chaty na Slovensku

9
www.chalupalacno.tricio.sk  
Ubytovanie pri Bojniciach. Ubytovanie na samostatnej chalupe pri Bojniciach, neďaleko Partizánskeho. V lete ideálne ubytovanie pre rodiny s deťmi – kapacita do 14 osôb. Počas víkendov mimo letných prázdnin – ideálne ubytovanie pre študentov, veselé partie, školské výlety, oslavy. Cena od 6,91 €!, super miesto. Kúpanie - Partizánske 15 km, Bojnice 20 km, lyžovanie - Závada nad Čiernym Vrchom 15 km, turistické atrakcie - Bojnický zámok, ZOO 30 km, renesančný kaštieľ v Brodzanoch, Trenčiansky hrad,... 

10
www.chalupa-lacno.tricio.sk  
Chalupa pri lese, neďaleko Bojnice, Bánovce nad Bebravou, Uhrovec. Výborné ako chata na víkend pre študentov, oslavy, teplákové akcie, v lete pre rodiny s deťmi od 5 do 10 osôb, cena od 6,20 €! Vypnite na dovolenke na chate, oddychujte na chalupe pri lese. Kúpanie - Partizánske 15 km, Bojnice 20 km, lyžovanie - Závada nad Čiernym Vrchom 15 km. Turistické atrakcie - bojnický zámok, ZOO, renesančný kaštieľ v Brodzanoch, Trenčiansky hrad,...

21
www.niznaboca.tricio.sk  
Dovolenka na chate v Nízkych Tatrách. Chata v chatovej osade Nižná Boca. Pri chate potok, pekné prostredie. Chata je vhodná pre 4 - 8 osôb, cenovo je výhodnejšia pri plnom vyťažení. Kúpanie - Liptovský Ján 20 km, Tatralandia 25 km. Lyžovanie - Čertovica 8 km, Mýto pod Ďumbierom 19 km, Liptovský Ján 20 km. Výborná turistika a cykloturistika v okolí.

43
www.chalupa.tricio.sk  
Chalupa zariadená v tradičnom štýle, situovaná v prostredí Liptova, v blízkosti obce Liptovský Ján. Chalupa sa nachádza sa v areáli apartmánového domu s wellness službami. V blízkosti 3 aquaparky, lyžiarske strediská , turistika, cykloturistika, vodná turistika.

115
www.velka-raca.tricio.sk  
Zrekonštruovaná drevenica v blízkosti lyžiarskeho strediska Veľká Rača (3 km), 2 samostatné časti, v lete možnoť kúpania vo vonkajšom bazéne. Kúpanie – Čadca 12 km, Rajecké Teplice 35 km, Kysucké múzeum, Turzovka – pútnícké miesto 23 km.

116
www.oscadnica.tricio.sk  
Samostatná chata v Oščadnici, pri Veľkej Rači, vhodná pre náročných, ubytovanie do 10 osôb. Vybavenie: sauna, krb, hydromasážne sprchové kúty, vonkajšia vírvá vaňa pre 6 osôb. Lyžovanie - Oščadnica/Veľká Rača, kúpanie - bazén v Čadci 12 km, rozsiahla sieť cyklotrás, turistika.

118
www.velkaraca.tricio.sk  
Novopostavený rekreačný dom sa nachádza na okraji turistickej obce Oščadnica, v blízkosti cesty vedúcej priamo do lyžiarskeho strediska Laliky. Za domom je potok s brodom a hneď za ním je les, v ktorom rastú huby a čučoriedky. Lyžovanie - Oščadnica/Veľká Rača, kúpanie - bazén v Čadci 12 km, rozsiahla sieť cyklotrás, turistika.

121
www.cadecka.tricio.sk  
Chalupa na Kysuciach, ideálna pre letnú dovolenku. Nízka cena za ubytovanie, pekné prostredie, slovenský vidiek. Dovolenkujte na Slovensku! Lyžovanie - Oščadnica - Veľká Rača 15 km, kúpanie - Žilina, Jablunkov 15 km, Rajecké Teplice.

136
www.vrbovce.tricio.sk  
Jednoduchá chata na samote vo Vrbovciach na Záhorí. Vhodné pre milovníkov lesa a dovolenky na samote. Kúpanie - plaváreň v Myjave 8 km, Kunovská priehrada 13 km, lyžovanie - Stará Myjava 10 km.

170
www.cierny-balog.tricio.sk
www.chalupa-slovenka.tricio.sk   
Chalupa v Čiernom Balogu - veľká chalupa so 4 spálňami - pre väčšie skupiny a rodiny s deťmi. Kúpanie – Závadka nad Hronom – bazén, Podbrezová – letné kúpalisko. Lyžovanie – hronec, bežkovanie v Osrblí, LS Poľana 3 km. Čiernohorská železnica, Lesnícky skanzen, Dobročský prales.

178
www.krpacovo.tricio.sk  
Rodinná dovolenka – chata v Krpáčove - pre rodiny s deťmi za dobrú cenu! Kúpanie: Krpáčovo 800 m + člnky , Tále 4 km – prírodné , Krpáčovo 800 m – krytý bazén, sauna, solárium. Lyžovanie: 150 m od chaty (dĺžka 600 m, 350 m), požičovňa snowbordov, lyží, ski servis, Chopok* 15 km, Tále, Mýto pod Ďumbierom* 10 km. V blízkom okolí chaty – jazda na koni, lezecká stena, salaš, Jaskyňa mŕtvych netopierov.

194
www.kubinska.tricio.sk  
Pekná drevená chata v lese, 3 km od ski parku na Kubínskej holi. Ubytovanie vhodné pre rodiny s deťmi, na zimnú a letnú dovolenku. Turistika a prechádzky - priamo od chaty. Lyžovanie - 3 km, kúpanie - aquapark 5 km Dolný Kubín.

249
www.fackov.tricio.sk  
Chata s krbom v pokojnom horskom prostredí Fačkova. Krásny exteriér chaty s posedením, vonkajším krbom, veľkou záhradou a externou saunou. Kúpanie - Rajecké Teplice 12 km, Rajec. Lyžovanie: Fačkovské sedlo 5 km, Čičmany 10 km, Rajecká Lesná 7 km.

303
www.kysuce.tricio.sk  
PRIESTRANNÁ CHALUPA PRE VIAC HOSTÍ s pekným interiérom s biliardom, krbopecou...
Chalupa získala ocenenie ,,Chalupa roka" v relácii Chalupárium, v ktorej sme ju reprezentovali spolu s Michalom Dočolomanským. Lyžovanie - Veľká Rača 21 km, Raková 3 km. Kúpanie - Čadca 12 km, Rajecké Teplice.

304
www.mengusovce.tricio.sk
Ubytovanie vo veľmi peknom samostatnom dome s veľkou záhradou a vonkajším krbom v obci Mengusovce, výborná poloha pre hostí, ktorí chcú podnikať celodenné turistické a kultúrno-historické výlety v regióne Spiša a Vysokých Tatier. Lyžovanie - Svit 6 km, Štrbské Pleso 15 km. Kúpanie - Aquacity Poprad, Tatralandia, Vrbov - letné kúpalisko.

333
www.spis.tricio.sk  
Dve veľké chaty v pokojnom prostredí Pieninských hôr 8 km od Ski parku Jezersko, neďaleko Vysokých Tatier. Každá izba s vlastnou kúpeľňou a malou kuchynkou, v spoločenskej miestnosti krb. Na priestrannom pozemku - bazén, tenisový kurt, zastrešené posedenie s ohniskom. Vhodné pre rodiny s deťmi, rodinné oslavy v drevenici s krbom a ľudovou hudbou. Kúpanie - Spišská Stará Ves 10 km - plaváreň.

360
www.chabenec.tricio.sk  
Dve nové drevenice na Liptove, len 5 km od Bešeňovej, kapacita 5 - 14 osôb. Lyžovanie: Ružomberok 15 km, Jasná - Chopok 20 km.

361 
www.latkovce.tricio.sk   
Dve susediace, úplne samostatné chalupy s vlastnými dvormi, s kapacitou 14 a 10 osôb /spolu 24/ len 80 minút od Bratislavy - neďaleko Bojnice a Partizánske, výborná cena pre víkendové pobyty pre veľké partie alebo letné prázdninové dovolenky na chatách a chalupách. Kúpanie - Partizánske 15 km, Bojnice 20 km, lyžovanie - Závada nad Čiernym Vrchom 15 km.

404
www.kuria.tricio.sk  
Veľmi pekná kúria v obci Folkušová v Turci pri Martine. Výborné pre viac rodín s deťmi alebo väčšie partie, krásna veľká spoločenská miestnosť s krbom, veľký dvor, turistika priamo od objektu, príjemní ubytovatelia. Kúpanie - kúpele a aquapark Turčianske Teplice 16 km, lyžovanie - Jasenská dolina 10 km, Valčianska dolina 10 km, Martinské hole 20 km.

439
www.zavadka.tricio.sk  
Chata - drevenica v Závadke nad Hronom pre jednu až dve rodiny, prázdniny na Horehroní, ubytovanie pri Čiernom Balogu. Kúpanie - 25 m dlhý krytý bazén v obci. Lyžovanie - Polomka 3 km. Čiernohronská železnica, zbojnícky prepad v Čiernom Balogu (30 km), skanzen vo Vydrovskej doline, Dobročský prales.

442
www.porac.tricio.sk  
Drevená chata v Poráčskej doline s okrasnou studničkou a altánkom s posedením, ohnisko. Úžasná príroda, výborná turistika priamo od chaty. 10 m od chaty je prameň čistej horskej vody. Kúpanie - Spišská Nová Ves 24 km, Ružín, Dedinky - Mlynky 30 km. Lyžovanie - do 2 km 3 vleky, Krompachy - Plejsy 30 km.

447, 446, 449
www.tatry.tricio.sk  
Dve chaty s pätnástimi izbami v chatovej oblasti vo Vysokých Tatrách. Každá izba s vlastnou kúpeľňou. Vhodné aj na firemné školenia, či pre veľké skupiny! Lyžovanie priamo v Tatranskej Štrbe - 1 km, zastávka zubačky z Tatranskej Štrby na Štrbské Pleso - 10 minút pešo. Kúpanie - Aquacity Poprad 23 km, Vrbov - termálne kúpalisko 34 km.

460
www.bobrovec.tricio.sk  
Tri drevenice na samostatnom pozemku pri potoku a v blízkosti jazera s možnosťou letného kúpania.
Kúpanie – Tatralandia, Bešeňová, lyžovanie – Jasná, Pavčina Lehota, Liptovský Ján. Výborná turistika – Kvačianska, Prosiecka dolina, Západné a Nízke Tatry.

480
www.liptov.tricio.sk  
Prázdninový dom s príjemným interiérom a s vlastnou kúpeľňou na každej izbe.
Poloha v srdci Liptova, v tichej dedinke Malatíny, len 5 km od Thermalparku Bešeňová.
Hosťom sú poskytované zľavy z aquaparkov, ski-parkov a z ďaľších služieb v okolí. Lyžovanie - Ružomberok 18 km, Jasná 30 km.

481
www.malatiny.tricio.sk  
Drevená chata v obci Malatíny na Liptove - v blízkosti Bešeňovej. V blízkosti je ďalšia chata, v prípade záujmu o väčšiu kapacitu vám ju tiež radi zabezpečíme. Príjemné ubytovanie pre rodiny s deťmi aj pre väčšie skupiny hostí. Hosťom sú poskytované zľavy z aquaparkov, ski-parkov a z ďaľších služieb v okolí. Lyžovanie - Ružomberok 18 km, Jasná 30 km.

506
www.spania.tricio.sk  
300-ročná chalupa so zachovaním pôvodných architektonických prvkov, len 5 min. od historického centra vzácnej baníckej obce pri Banskej Bystrici - v Španej Doline. Vysokoštandardné ubytovanie v samostatnej časti chalupy, príjemný dvor s posedením a povestné ,,zdravé zóny“ garantujú hosťom nezabudnuteľné zážitky. Kúpanie - Banská Bystrica 12 km, Sliač 15 km, lyžovanie - Donovaly 15 km, Šachtičky 10 km, Králiky 15 km, Kordíky 15 km.

530
www.liptov-orava.penziony.sk  
Ubytovanie v obci Liptovské Matiašovce – vhodné pre rodiny (aj s maličkými) deťmi - príjemné ubytovanie s veľkým pozemkom na pokojnom mieste neďaleko Prosiecka dolina a Kvačianska dolina, hranica Oravy a Liptova, v blízkosti aquapark Bešeňová a aquapark Tatralandia, vynikajúce pri spoznávaní Liptova a Oravy, výborná turistika, cykloturistika (bicykle si môžete požičať v apartmánovom dome).

540
www.janosikov-dvor.tricio.sk  
Dobové drevenice a penzión v obci Zázrivá blízko Vrátnej doliny, 7 km od Terchovej pre 8 až 42 osôb. Výborné na firemné akcie aj pre rodiny s deťmi, skvelá turistika, cykloturistika, kúpanie - aquapark Dolný Kubín 21 km, lyžovanie - Zázrivá 5 km, Lučivná 7 km, Vrátna dolina, Gavurky 8 km, Kubínska hoľa 25 km.

Penzióny na Slovensku

3025
www.sabato.penziony.sk  
Luxusné a neuveriteľne štýlové ubytovanie v Spišskej Sobote pri Vysokých Tatrách neďaleko aquaparku Aquacity. Výborný dar pre novomanželov alebo ako darček (darčekový poukaz) pre rôzne príležitosti (darček na Vianoce, svadobná cesta po rokoch, dar k narodeninám, romantický víkend alebo iné prekvapenie).

3026
www.boca.tricio.sk  
Pekný penzión v malebnej podhorskej dedinke Vyšná Boca neďaleko lyžiarskeho svahu Bačova roveň /500 m/ a 6 km od Čertovice. Spoločenská miestnosť s krbom, vináreň s biliardom, v hoteli Barbora /500 m/ je k dispozícii relaxačné centrum a športoviská. Kúpanie - aquapark Tatralandia, Liptovský Ján, turistika - Nízke Tatry.

3043
www.tatry.penziony.sk  
Penzión vo Vysokých Tatrách s wellness výbavou, priestrannými apartmánmi, vhodné pre hostí s vysokými nárokmi na ubytovanie. K dispozícii je kuchyňa s možnosťou prípravy jedál, spoločenská miestnosť s biliardom a krbom, RELAX centrum a letná záhrada s krbom. Kúpanie - aquacity Poprad, lyžovanie - Lopušná dolina 6 km, Štrbské pleso 15 km, turistika na tatranské štíty, cykloturistika a možnosť požičania bicyklov v dedine, jazda na koni, jazdecký oddiel priamo v Mengusovciach.

3068
www.zverovka.penziony.sk  
Zrekonštruovaný penzión - infocentrum v krásnej Roháčskej doline na Zverovke, do 10 min od zjazdovky „ Zverovka-Spálená“ a najbližší nástup na turistické trasy v lete.
Informácie o Orave, štandardné ubytovanie s príslušenstvom a reštaurácia s dobrými slovenskými jedlami! Kúpanie - Oravice 20 km - termálne kúpalisko.

3205
www.anton.penziony.sk  
Rodinný penzión vo Svätom Antone, 6 km od historického mesta Banská Štiavnica, zapísaného do zoznamu Svetového dedičstva UNESCO.
V penzióne je množstvo pracovných nástrojov a predmetov, ktoré pripomínajú ľudové tradície Slovenska. Ubytovanie je riešené tiež podľa vybratých regiónov Slovenska. Možnosť zabíjačkových hodov, vhodné pre rodiny, firemné akcie, menšie oslavy. Kúpanie - tajchy v okolí, Vyhne - aquapark 13 km, lyžovanie - Ski Park Salamandra resort.

3344
www.zazriva.penziony.sk  
Penzión v Zázrivej pre 2 – 27 hostí, vírivá vaňa, sauna, pripojenie na internet - wifi. Lyžovanie - 5 km, Malá Lučivná 7 km, Vrátna 15 km. Kúpanie - aquapark Dolný Kubín 21 km. Havrania 3 km - jazda na koni.

3377
www.koliba.penziony.sk  
Koliba na Liptove - drevenice a ubytovanie v peknom prostredí, príjemná strava, výborné pre rodiny s deťmi. Kúpanie - aquapark Tatralandia 7 km, Bešeňová 10 km. Lyžovanie - Jasná 30 km, Ružomberok 22 km.

3456
www.sonja.penziony.sk
Rodinný penzión s bazénom v blízkosti kúpeľov vo Vyšných Ružbachoch.

3556
www.penzion-stiavnica.tricio.sk  
Penzión v historickom centre Banskej Štiavnice - mesta zaradeného do Svetového dedičstva UNESCO, s reštauráciou, bowlingom a ponukou relaxačných služieb. Kúpanie: whirlpool, sauna 400 m, termálne kúpele Sklené Teplice, jaskynný kúpeľ Parenica, aquapark a wellness Vyhne, lyžovanie: Skipark Salamandra Resort Hodruša-Hámre 3,5 km, bežkárske trasy v okolí.  

3557
www.penzion-banska-stiavnica.tricio.sk
Penzión v Banskej Štiavnici - mesta zaradeného do Svetového dedičstva UNESCO, s wellness službami a vlastnou baňou s vinotékou. Ubytovanie v štýlových izbách. Vhodné pre rodiny s deťmi, firemné akcie,... Kúpanie: whirlpool, sauna 400 m, termálne kúpele Sklené Teplice, jaskynný kúpeľ Parenica, aquapark a wellness Vyhne, lyžovanie: Skipark Salamandra Resort Hodruša-Hámre 3,5 km, bežkárske trasy v okolí. 

3556, 3557
www.stiavnica.tricio.sk  
Dva penzióny priamo v historickom centre v Banskej Štiavnici.
Služby penziónov: reštaurácia, bar a bowling, sauna a whirpool - vírivá vaňa /pre 6 osôb/...
Kúpanie - tajchy v okolí, Vyhne - aqupark, plaváreň v Banskej Štiavnici, lyžovanie - Salamandra resort 3,5 km.

3558
www.stiavnicke.tricio.sk  
Penzión na brehu jazera /tajchu/ v Štiavnických Baniach len 6 km od Banskej Štiavnice, mesta zaradeného do Svetového dedičstva UNESCO, s príjemným letným posedením, s výbornou kuchyňou /možnosť domácej stravy aj stravy pre hostí s bezlepkovou diétou/. Okolie: Banská Štiavnica, Svätý Anton, Kremnica, tajchy v okolí, aquapark vo Vyhniach, lyžovanie - Salamandra Resort 4,5 km.

Kúpele na Slovensku

4050
www.kupele-lucky.penziony.sk  
Ubytovanie v kúpeľoch - kúpele Lúčky - krátkodobé, víkendové aj dlhodobé ubytovanie pre hostí, ktorí majú záujem o kúpele. Kúpanie - Bešeňová, Tatralandia, kúpalisko Lúčky. Lyžovanie - Ružomberok 16 km, Jasná 35 km, turistika - Veľký Choč, Demänovské jaskyne, Liptovský hrad, Vlkolínec 17 km.

4060
www.kupele-sliac.penziony.sk
Kúpele na polceste medzi mestom Banská Bystrica a Zvolen. Bohatá zeleň s množstvom kúpeľných parkov a lesoparkov, rozmanité zákutia, šperkom opradené termálne minerálne liečivé vody, špeciality domácej kuchyne a hlavne - kto by nepoznal povestnú lekársku starostlivosť, ktorej garancia vás sprevádza na každom kroku. Liečebné procedúry: HYDROTERAPIA, BALNEOTEAPIA, TEPLOTNÁ TERAPIA, FYZIOTERAPIA, ELEKTROLIEČBA, ODB. LEKÁRSKE VYŠETRENIA.

4070
www.kupele-brusno.penziony.sk  
Kúpele v srdci stredného Slovenska, v údolí Slovenského Rudohoria, všetky prevádzky sú novo vybavené pod jednou strechou. Indikácie - choroby obehového ústrojenstva, choroby tráviaceho ústrojenstva, choroby pohybového aparátu, choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou, choroby z povolania.

4567
www.patince.penziony.sk  
Štvorhviezdičkový hotel v juhovýchodnej časti Podunajskej nížiny.
Služby hotela: reštaurácia, letná terasa pri jazere, slnečná terasa s barom nad bazénovou halou, konferenčná sála pre 80 osôb, nočný cocktail bar s bowlingom a biliardom, wellness centrum: tradičné kúpeľné techniky ako vodná terapia, vírivý bazén, sedací bazén, fínske sauny, masáže rôznych druhov, kozmetika, netradičné a zatiaľ málo rozšírené služby: bylinková sauna, Kneippov kúpeľ, ľadová miestnosť, a mnoho iných. Hotel je vhodný na víkend pre rodiny s deťmi, pre romantické víkendy, wellness – víkendy, aj ako dar pre rodičov – darčekové poukazy…

Hotely na Slovensku

3333
www.orava.tricio.sk  
Penzión s bazénom a vitálnym svetom - krásny interiér - vypnite na ORAVE! Priestor vhodný na usporadúvanie firemných akcií, menších osláv alebo reprezentačných stretnutí a 2 elegantné školiace miestnosti. Lyžovanie - Brezovica 1 km, Vitanová, Zverovka, Zuberec.
 
5321
www.stiavnica.penziony.sk  
Hotel v Banskej Štiavnici, mestečku zaradenom do Svetového dedičstva UNESCO. Ubytovanie v známom hoteli Matej – je vhodný pre firemné akcie a víkendové pobyty pre záujemcov o ubytovanie v Banskej Štiavnici.

5424
www.remata.tricio.sk  
Hotel v Remate: ubytovanie pri vleku, ubytovanie s bazénom, detským kútikom, doplnkové služby, cyklotrasy. Vhodné pre rodiny s deťmi aj pre firemné akcie.

5427
www.terchova.penziony.sk  
Hotel pri Terchovej vhodný pre firemné akcie a pre rodiny s deťmi.
Služby hotela: relax centrum - fínska sauna, parná sauna, vírivkový bazén, hydromasážna vaňa určená pre podvodnú masáž, hydromasážny box, solárium. Hotel je ideálny pre firemné akcie, víkendové pobyty pre rodiny s deťmi, romantické víkendy na Slovensku, je tiež výbornou zastávkou pre ubytovanie pri poznávacích pobytoch na Slovensku.

5430
www.baracka.penziony.sk  
Wellness - hotel v Trenčianskych Tepliciach - ubytovanie pre náročných a pre gurmánov. Priamo v hoteli bazén s protiprúdom, sauny, masáže, solárium, fitness centrum..
CEZ TRICIO garantujeme NIŽSIE CENY AKO PRI PRIAMOM PREDAJI!!!

5433
www.sliac.penziony.sk  
Hotel v Sliači
Hotel - kongresové a wellness centrum****, v Kremnických vrchoch, medzi mestami Zvolen a Banská Bystrica, v Sliači.
Služby hotela: kongresové služby, reštaurácia, wellness centrum: vonkajší termálny bazén otvorený aj počas zimnej sezóny, krytý bazén s termálnou vodou, hydromasážne vane, perličkové kúpele a iné, tenisové kurty, petang , beachvolley, minigolf, požičovňa bicyklov, výuka jazdy na koňoch.. Hotel je ideálny pre firemné akcie, wellness – víkendy, romantické víkendy.


5533
www.vyhne.tricio.sk  
Wellness Hotel s termálnou vodou vo Vyhniach - v úplnej blízkosti Vodného raja /aquapark vo Vyhniach/. Výborná dovolenka na Slovensku pre rodiny s deťmi, pre babské jazdy, firemné víkendy.
Hotel je neďaleko Banskej Štiavnice, zapísanej do Svetového dedičstva UNESCO. V blízkosti je Svätý Anton, Štiavnické Bane. Radi Vám pripravíme poznávací pobyt...

 
Silvester na chate na Slovensku - ubytovanie, dovolenka - chaty, penzióny, hotely
 
odporúčame: pobyty so zľavou | darčekové poukazy | dovolenka s deťmi | ubytovanie so psom | historické hotely | romantické pobyty | predaj leteniek | lyžovačka na Slovensku | ubytovanie na Liptove | vlastná drevenica | pozemky na predaj | chata na Liptove | výstavba dreveníc – drevenice | kam na Slovensku | chaty a chalupy na predaj | letná dovolenka s deťmi | malé chaty na Slovensku | lacné chaty | penzión pri jazere | veľké chaty na Slovensku | Knihy o Slovensku | Výlety v okolí Bratislavy | Levický hrad a okolie | Banská Štiavnica a okolie | Kalvária pri Banskej Štiavnici | Svätý Anton | Okolie Banskej Štiavnice | Revištské Podzámčie | Čierny Balog a Dobročský prales | Čierny Balog a Vydrovská dolina | Krásna Hôrka - hrad | Betliar - kaštieľ | Vysoké Tatry | Pieniny | Pieniny - Stará Ľubovňa | Spišský hrad | Liptov | Orava | Vlkolínec | Špania dolina | Martin a okolie | Kremnica a hrad | Bojnice a hrad | Strečno - hrad | Javorníky a Malá Fatra | Trenčín a Trenčianske Teplice | Gazdovský dvor na Myjave | Komárno – Európske námestie | Filmy o Slovensku
© 2003-2012 - www.slovenskedovolenky.sk - všetky práva vyhradené!
Akékoľvek publikovanie obsahu týchto stránok je povolené len s písomným súhlasom majiteľa portálu.
Tricio Literary & Holiday Company, s.r.o.

partneri:

                    

Chcete vydať knihu? Pomôžeme vám!